Balustrady Białystok - Dargon.pl

Balustrady Białystok - Dargon.pl Nasza firma wykona dla Państwa produkty zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Wyroby, które proponujemy są nie tylko funkcjonalne, mogą również stanowić istotny element dekoracyjny wnętrza. Z przyjemnością pomożemy Państwu w dopasowaniu naszych produktów do wybranego przez Państwa wystroju wnętrza, niezależnie od tego, czy będzie to wystrój w stylu nowoczesnym czy też klasycznym. Przy realizowaniu projektów używamy różnych materiałów, między innymi stali, stali szlachetnej, szkła oraz drewna.

Oferujemy państwu bogaty wybór balustrad oraz poręczy przyściennych. Balustrady które wykonujemy są z wysokiej jakości stali rur nierdzewnych i innych materiałów. Wszystkie elementy są chromowane lub niklowane. Zastosowanie materiałów wysokiej jakości w połączeniu ze starannością ręcznego wykonania dają w efekcie końcowym wyjątkowy wyrób. Jest on nacechowany estetyką, trwałością, elegancją i oryginalnym wzornictwem, które nadaje mu niepowtarzalny charakter. Balustrady jakie wykonujemy to znakomity produkt na podniesienie standardu wnętrza budynku. O walorach artystycznych decyduje często zastosowane materiały, ciekawe i rzadko wykorzystywane pomysły technologiczne i wykonawstwo często decydują o sukcesie artystycznym i komercyjnym całego budynku a zwłaszcza wnętrza które jest częścią reprezentacyjną i często jest pierwszym wrażeniem dla klienta. Balustrady Białystok - Dargon.plBalustrady wykonujemy zawsze na specjalne zamówienie klienta z wysokiej jakości rur chromowanych. Pokryte są efektownie wyglądającą powierzchnią, która daje efekt srebrzystego i drogiego metalu. Balustrady jako element wyposażenia wnętrz zapewnia również poczucie bezpieczeństwa i ochrony pracowników jak i klientów.

Podczas wykonywania projektu korzystamy z własnych dużych doświadczeń, cenimy sobie również sugestie naszych klientów. Naszym celem jest ich satysfakcja.

Zainteresowanych naszymi wyrobami zapraszamy do siedziby firmy w Olmontach 46 (zobacz mapkę dojazdu) lub prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 085 742 94 61, tel.kom. 506 633 672).
Strona główna | Balustrady - oferta | Balustrady - galeria | Spawanie - oferta | Spawanie - galeria | Kontakt

DARGON.PL mgr inż. Remigiusz Daszkiewicz ztmdargon@o2.pl

tel. 085 742 94 61, tel.kom. 506 633 672, fax 085 742 94 61
czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00, SOB: 9.00 - 13.00
15-378 Białystok, Olmonty 46 [ mapka dojazdu ]